Roman Bitca

Bitca Roman

romanbitca.com

Orar

Orarul nostru

Găsește lectia potrivită

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Just Friends 1

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1

Lady Basic
Nicolaișina Mariana
18:00
19:00
Sala 2
Dancing Moms
Damaschin Valeria
17:30
18:30
Sala 3

Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2

Flames
Enescu Magdalena
17:30
18:30
Sala 1

Panda
Burciu Victoria
18:30
19:30
Sala 2

Couple
Damaschin Valeria
18:40
19:40
Sala 3
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1
Dancing Moms
Damaschin Valeria
17:30
18:30
Sala 3

Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2

Flames
Enescu Magdalena
17:30
18:30
Sala 1

Panda
Burciu Victoria
18:30
19:30
Sala 2

Couple
Damaschin Valeria
18:40
19:40
Sala 3
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 2
Lady Basic
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1

Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1
20:00 - 21:00
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
21:00 - 22:00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Panda
Burciu Victoria
18:30
19:30
Sala 2
Panda
Burciu Victoria
18:30
19:30
Sala 2
19:00 - 20:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Flames
Enescu Magdalena
17:30
18:30
Sala 1
Flames
Enescu Magdalena
17:30
18:30
Sala 1
18:00 - 19:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1
Performance
Eremia Dorin
17:00
18:20
Sala 1
18:00 - 19:00

Luni

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 - 20:00
Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 2
Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Lady Basic
Nicolaișina Mariana
18:00
19:00
Sala 2
19:00 - 20:00
Lady Basic
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2
Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2
18:00 - 19:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
20:00 - 21:00
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
21:00 - 22:00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 - 20:00
Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 2
Lady Dance
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Lady Basic
Nicolaișina Mariana
18:00
19:00
Sala 2
19:00 - 20:00
Lady Basic
Nicolaișina Mariana
19:00
20:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2
Rockers
Iamblea Alina
17:30
18:30
Sala 2
18:00 - 19:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Dancing Moms
Damaschin Valeria
17:30
18:30
Sala 3
Dancing Moms
Damaschin Valeria
17:30
18:30
Sala 3
18:00 - 19:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Couple
Damaschin Valeria
18:40
19:40
Sala 3
Couple
Damaschin Valeria
18:40
19:40
Sala 3
19:00 - 20:00

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
20:00 - 21:00
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
Ballet
Igor Munteanu
20:00
22:00
Sala 1
21:00 - 22:00

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

No events available!

 

Just Friends 2

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
11:00 - 12:00
Funny 2
Gherța Maria
11:00
12:00
Sala 1
Swan
Sebova Aanastasia
11:00
12:30
Sala 2

Adagio
Sebova Aanastasia
12:30
13:30
Sala 2
12:00 - 13:00
Funny 1
Gherța Maria
12:00
13:00
Sala 1

Candy
Antofică Irina
12:00
13:00
Sala 2
13:00 - 14:00
Bubbles
Antofică Irina
13:00
14:00
Sala 2
14:00 - 15:00
Kinder
Antofică Irina
14:00
15:00
Sala 2
16:00 - 17:00
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1

Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2

Funny 1
Maria Gherța
17:30
19:00
Sala 1

Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1

Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2

Funny 1
Maria Gherța
17:30
19:00
Sala 1

Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1

Adagio
Sebova Aanastasia
16:30
17:30
Sala 2

Funny 1
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1

Swan
Sebova Aanastasia
17:30
19:00
Sala 2
17:00 - 18:00
Funny 2
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1

Candy
Antofică Irina
18:30
19:30
Sala 2

Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1
Funny 2
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1

Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Bubbles
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2
Bubbles
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2

Fluffy
Sebova Anastasia
19:00
20:00
Sala 1
Candy
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2

Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1
Fluffy
Sebova Anastasia
19:00
20:00
Sala 1

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Sâmbătă

Duminică

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
16:00 - 17:00
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1
Bounce
Crivoi Piotr
16:00
17:30
Sala 1
17:00 - 18:00

Luni

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
11:00 - 12:00
Swan
Sebova Aanastasia
11:00
12:30
Sala 2
12:00 - 13:00
17:00 - 18:00
Swan
Sebova Aanastasia
17:30
19:00
Sala 2
18:00 - 19:00

Vineri

Duminică

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 - 20:00
Fluffy
Sebova Anastasia
19:00
20:00
Sala 1
Fluffy
Sebova Anastasia
19:00
20:00
Sala 1

Miercuri

Vineri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 - 13:00
Funny 1
Gherța Maria
12:00
13:00
Sala 1
17:00 - 18:00
Funny 1
Maria Gherța
17:30
19:00
Sala 1
Funny 1
Maria Gherța
17:30
19:00
Sala 1
Funny 1
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1
18:00 - 19:00

Luni

Miercuri

Vineri

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 - 20:00
Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1
Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
14:00 - 15:00
Kinder
Antofică Irina
14:00
15:00
Sala 2
17:00 - 18:00
Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2
Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2

Luni

Miercuri

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2

Luni

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
13:00 - 14:00
Bubbles
Antofică Irina
13:00
14:00
Sala 2
19:00 - 20:00
Bubbles
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2
Bubbles
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2

Luni

Miercuri

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 - 13:00
Adagio
Sebova Aanastasia
12:30
13:30
Sala 2
13:00 - 14:00
16:00 - 17:00
Adagio
Sebova Aanastasia
16:30
17:30
Sala 2
17:00 - 18:00

Vineri

Duminică

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
11:00 - 12:00
Funny 2
Gherța Maria
11:00
12:00
Sala 1
17:00 - 18:00
Funny 2
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1
Funny 2
Gherța Maria
17:30
19:00
Sala 1
18:00 - 19:00

Marți

Joi

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 - 13:00
Candy
Antofică Irina
12:00
13:00
Sala 2
18:00 - 19:00
Candy
Antofică Irina
18:30
19:30
Sala 2
19:00 - 20:00
Candy
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2

Marți

Joi

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
12:00 - 13:00
Candy
Antofică Irina
12:00
13:00
Sala 2
18:00 - 19:00
Candy
Antofică Irina
18:30
19:30
Sala 2
19:00 - 20:00
Candy
Antofică Irina
19:00
20:00
Sala 2

Marți

Joi

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2
Bon-Bon
Antofică Irina
18:00
19:00
Sala 2

Luni

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
14:00 - 15:00
Kinder
Antofică Irina
14:00
15:00
Sala 2
17:00 - 18:00
Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2
Kinder
Antofică Irina
17:00
18:00
Sala 2

Luni

Miercuri

Sâmbătă

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
19:00 - 20:00
Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1
Dance&Fit
Maria Gherța
19:00
20:00
Sala 1

Marți

Joi

No events available!

 

Just Friends 3

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Galaxy
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
Imouls
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
Galaxy
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
Imouls
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
18:00 - 19:00
Bubble
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1
Energy
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1
Bubble
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1
Energy
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Energy
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1
Energy
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1

Marți

Joi

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Galaxy
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
Galaxy
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
18:00 - 19:00
Bubble
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1
Bubble
Cristeva Vita
18:00
19:00
Sala 1

Luni

Miercuri

Luni Marți Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică
17:00 - 18:00
Imouls
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1
Imouls
Cristeva Vita
17:00
18:00
Sala 1

Marți

Joi

No events available!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.